İstek Formları

Bilgi İstek Formu

 
  Bilgi Merkezi ile ilgili her türlü istek ve önerinizi iletmek için bu formu kullanabilirsiniz.

Kitap Sipariş Formu (SATIN ALMA)

 
 

Bilgi Merkezi'ne satın alınmasını istediğiniz kitaplar için Kitap Sipariş Formu'nu eksiksiz doldurunuz.

Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda Bilgi İstek Formu veya kutuphane@sdu.edu.tr'den yardım isteyiniz.

Makale İstek Formu

 
 

Bilgi Merkezi'mizde bulunmayan fakat diğer üniversite kütüphanelerinde bulunan makaleler kütüphanelerarası ödünç alma (ILL) yöntemiyle sağlanmaktadır.

Bilgi Merkezimiz Referans Birimi aracılığıyla sağlanmasını istediğiniz makaleler için Makale İstek Formu'nu eksiksiz doldurunuz. İstenilecek her makale için formdaki bilgilerin eksiksiz doldurulması gerekmektedir. Belge sağlama hizmetleriyle ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız.

Kütüphanelerarası Ödünç Kitap İstek Formu

 
 

Bilgi Merkezi'mizde bulunmayan fakat diğer üniversite bilgi merkezlerinde bulunan kitaplar kütüphanelerarası ödünç alma (ILL) yöntemiyle sağlanmakta ve kullanıcımıza ödünç verilmektedir. Bu hizmetten akademik personel, yüksek lisans ve doktora öğrencileri yararlanabilmektedir.

İstekte bulunmadan önce kaynağın koleksiyonumuzda olup olmadığını Bilgi Merkezi Kataloğu'ndan kontrol ediniz. Yayın Bilgi Merkezinde yoksa diğer üniversite kütüphaneleri kataloglarını tarayınız.

Yayının türünü ve ödünç durumunu kontrol ettikten sonra; Kütüphanelerarası Ödünç Kitap İstek Formu'nu (ILL) eksiksiz doldurunuz. Belge sağlama hizmetleriyle ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız.

Süleyman Demirel Üniversitesi
Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı 32260 Çünür Isparta / Türkiye
Tel:0 (246) 2113570 - 71 Fax: 0 (246) 2370862
kutuphane@sdu.edu.tr